Sponsor Reklam


Zühre Giyim İlkbahar Yaz 2010 Pardesü Modelleri Çeşitleri Resimleri Fiyatları (Yazlık Pardesüler)

Zühre Giyim İlkbahar Yaz 2010 Pardesü Modelleri Çeşitleri Resimleri Fiyatları (Yazlık Pardesüler)

Fotoğrafların üzerine tıklayarak yazlık pardesü çeşitlerinin büyük resimlerini görebilirsiniz. Zühre Giyim pardesü modelleri eminim kısa sürede adını daha da fazla duyuracak olan tesettür giyim markalarından biri. Çünkü pardesü modelleri tesettüre uygun, tesettür modasından da hafif ve abartısız esintiler almış bir tesettür markası. Bazı tesettür markaları tesettür adabından uzak kıyafetlerle giyim, pardesü ve eşarp modelleri piyasaya sürse de, zühre pardesüde bu şatafatı ve abartıyı göremiyorum. Tamam yine süslü modeller 🙂 Ama diğer bazı türk tesettür sektörü markalarına göre itidalli, orta seviyede süslü. Bu bakımdan gerçek tesettürlü olmak isteyen kızlarımız kadınlarımız bu tesettür markasını tercih edebilirler. Fiyatları konusunda henüz bir bilgim yok ancak öğrendiğim an buraya yazacağım.

ZÜHRE PARDESÜ MODELLERİNİ BEĞENDİYSENİZ FACEBOOK HAYRAN GRUBUNA/SAYFASINA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Zühre Giyim İlkbahar Yaz 2010 Pardesü Modelleri Çeşitleri Resimleri Fiyatları (Yazlık Pardesüler)” üzerine 4 düşünce

  1. Dilek bozkurt

    Merhaba parduselerin hepsi cok guzel ben viyanada yasiyorum.acaba yetkili olanlara nasil ulasabilirim?ve kargoyla gonderme imkanlari varmidir?

    Cevapla
  2. Geri izleme: Zühre Giyim İlkbahar Yaz 2010 Pardesü Modelleri Çeşitleri Resimleri Fiyatları (Yazlık Pardesüler) | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

  3. Geri izleme: Setrems tesettür kıyafetlerinde indirim fırsatı | Mevsimler Gibi Blog

Bir Cevap Yazın