Erkekleri Etkilemenin Yolları 2 Erkekleri Etkilemek İçin

Erkekleri Etkilemenin Yolları 2 – Erkekleri (Erkeğinizi) Etkilemek Aşık Etmek İçin Yapılabilecek Pratik Yöntemler

Şüphesiz ki kadınlar değil erkekler bizim peşimizden koşar, ancak bazen biz peşimizden koşanları değil köşede çekingen bir şekilde sessizce oturanları ya da çevresinde bir kız hayran ordusu ile kuşatılanları tercih ederiz :) Bazen zoru başarmayı daha çok seviyoruz sanırım :)) İşte böyle durumlarda: “acaba ben ne yapsam da onun ilgisini üzerimde yoğunlaştırsam” diye kara kara düşünmeye başlarız ya da bazılarımız doğuştan aldığı yeteneklerle ilgilerini cezbeden erkeğe çoktan yönelmiştir bile :)

Burda bir konunun altını çizmek istiyorum: buraya eklediğim makale seks yapmak istediğiniz erkeği avlama yöntemleri değildir, evli olmadığınız bir erkeği sekse ikna etmek çok basittir (özellikle basit bir erkekse) Çünkü; yasak ilişkiler, günah ve ZİNA nefse tatlı gelir, şeytan kötülükleri ve çirkin şeyleri insanlara güzel gösterir. Ben “aşktan ve uzun süreli ilişkilerden” bahsediyorum. Aşağıda yazan teknikler ancak; O’nun sizinle uyumlu olacak ve size yakışacak biri olduğunu düşünüyorsanız etkili olacaktır. Aksi halde tek gecelik (en kötü ihtimalle bir kaç gecelik) bir ilişki için yapılacak teknikler olarak tarihin kara sayfalarına gömülecek türden basit örnekler olarak kalacaklardır ne yazık ki. O yüzden siz siz olun KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN; kendinizle uyum sağlayabilecek ve sizi kullanmayacak tipteki erkeklere bu yöntemleri deneyin. İşte o zaman işe yaradığını göreceksiniz :)

DOĞALLIK – DOĞAL OLUN KENDİNİZİ YANSITIN!

İçinden geldiği gibi hareket eden kadınlar daha doğal, daha rahat bir görüntü çizerler. Moda diye kendinize yakışmayanı giymek yerine sizi en güzel gösteren giysileri tercih edin. Karşınızdakine fikirlerinizi açıkça söylemekten çekinmeyin. Kimse sizi düşüncelerinizden ötürü suçlayamaz. Sünepe görünmektense fikir sahibi olun. Olduğunuz gibi görünmek size avantaj sağlar.

ARADA SIRADA İLK ADIMI ATMAK GEREKİR!

Erkekler cesur kadınlardan hoşlandıklarını söyleseler de başlangıçta fazla atak davranmayın. Aşk kaçanı kovalar! Flörtü uzatın, kendinizi biraz naza çekin, peşinizden koşturun. Size olan ilgisini sürekli canlı tutun, ama bunun dozunu iyi ayarlayın. Bırakın o size gelsin. Yavaş yavaş ilerleyin.

DELİCİ BAKIŞLAR ÇILDIRTIR!

Sadece çok güzel baktığı için bir erkeğe aşık olan kadınlar vardır. Erkekler de bakışlardan aynı ölçüde etkilenirler. Bakışlar çok şey söyleyebilir, tek bir bakışla bir sürü şey ifade edilebilir. Bakışlarınızı konuşturun! Bakışlar bazı kritik anlara yön verebilir. Erkeğinizi bakışlarınızın etkisinde bırakın.

SEKSAPEL VE CAZİBEYİ UNUTMAYALIM!

Seksi ön planda tutan ve sürekli seks düşünen kadın hareketlerinden belli olur, bu da erkeklerin çok hoşlandıkları bir şeydir. Kendinizi rahat bırakın, fantezi dünyanızda serbestçe dolaşın. Hayallerinizi partnerinizle paylaşın, bu hayatınızı olumlu yönde etkiler.

YOĞUN İLGİ AMA ANNESİ GİBİ DEĞİL!

Erkekler kendileriyle ilgilenilmesini severler. Arada bir pohpohlanmaya ihtiyaçları vardır. Ama bunun da dozunu iyi ayarlamalısınız, yoksa çok geçmeden kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar. Hastayken ya da moralleri bozukken başkalarından göremeyecekleri kadar özel ilgi gösterin, kendinizi vazgeçilmez kılın! Ama bu konuda ölçüyü kaçırmayın.

ENERJİK VE POZİTİF DURUŞA HAYRAN OLMAYAN ERKEK YOKTUR!

Herkes güleryüzlü ve olumlu düşünen insanlarla birlikte olmayı tercih eder. Hele erkekler..Onlar bir kadının daima fıkır fıkır, kıkır kıkır olmasını ister. Karamsarlık bulaşıcı birşeydir ve kimse böyle tiplerle hayatını karartmak istemez. Hele erkekler…Gülüp eğlenebilecekleri neşeli kadınlar dururken niye bir kadının dırdırlarıyla, kaprisleriyle hayatlarını zehir etsinler ki?

TEMİZ VE BAKIMLI OLUN, GÜZEL KOKUN!

Kendisine özen göstermeyen, bakımsız, pis bir erkekle birlikte olmak ister misiniz? Aynı şekilde erkekler de bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Bakım çok önemli ve her zaman dikkat edilmesi gereken birşeydir. Temiz bir cilt, bakımlı bir el, mis gibi parlayan saçlar erkeklerin ilgisini çeker. Hiç makyaj yapmayan biri olsanız bile arada bir yapacağınız hafif bir makyaj size ışık verecektir. İzin verin de partneriniz sizi bazen değişik görsün. Farklı şeyler denemek hayata renk katar.

SPORTİF VE FİT BİR VÜCUDA HİÇBİR ERKEK HAYIR DİYEMEZ!

Spor sağlıklı bir aktivite olduğu kadar bedeninizi forma sokan, size enerji veren ve mutlu eden bir uğraştır. Spor yaptığınızda kendinizi daha dinç, daha hafiflemiş, daha güzel hissedersiniz ve bu ilişkinize yansır. Evde yapacağınız basit birkaç hareket ve haftada birkaç günlük bir yürüyüş bile mucizevi değişimler yaratır. Daha rahat ve pozitif bir insan olursunuz.

GİYİMİNİZE ÖZEN GÖSTERİN!

Moda olanı değil, kendinize en çok yakışanı giyin. Seksi olmak için ille de açık saçık kıyafetler giymek gerekmez, tam aksine çok kapalı bir kılıkla daha da seksi görünebilirsiniz. Yeter ki kendinize güvenin ve üstünüzde en güzel duran kıyafetleri seçin. Kadınlar genellikle güzelliklerini hemcinslerine göstermek için giyinirler. Siz siz olun kadınlar için değil, erkekler için giyinin.

erkekleri aşık etmenin yollarıX erkek etkileme yollarıX erkekleri tavlamanın yollarıX erkekleri baştan çıkarmanın yollarıX erkekleri etkilemek neler yapılabilirX erkekleri tavlama sanatıX erkekleri tavlamak içinX bir erkeği tavlamak için neler yapılabilirX erkeği elde etmenin yollarıX erkekler ne isterX erkeği kendine aşık etmenin yollarıX erkeği aşık etmenin yollarıX erkekleri elde etme yolları

This entry was posted in erkekleri etkilemenin yolları and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

57 Responses to Erkekleri Etkilemenin Yolları 2 Erkekleri Etkilemek İçin

 1. Pingback: Erkekleri Etkilemenin Yolları 2 Erkekleri Etkilemek İçin | MEVSİMLER GİBİ YAŞARIM HAYATI

 2. esra says:

  len ne saflar var bunları yapcama olurum daha ıı erkeler safın tekı kendılerı saten sen gusel olduktan sonra kosarlar pesınde

 3. elif says:

  O yüzden buraya qirdin demi canım ? =)

 4. eft says:

  doğru mu doğru =) esra vala elf haklo

 5. Damla says:

  Kimisi için geçerli olsa da çoğu erkeği stratejisiz elde edemiyoruz bu zamanda, akıllanır gibi oldular. Yeni bir maske gerek onlara :) Ve hani birkac hareket olmalıdır ki tamam iste cila oldu diyebilelim. Var mıdır öyle birkac öneri?

 6. DamLa says:

  ßn sewqlimden ayrldm htta o bnden ayrldı 4 aydr ayrıyız ama onu çok sewiyorum yani ayrılınca bna bisürü sey dedi seni hiç sewmedim oynadm seni kaç kere aldattım falan diye ama sanrm bnları bna sinrli olduqu içn söylüo çnkü ne blym bna sewqlisi olmadıqı hlde sewqlm wr dio nereye qiderse gitsn kızlara gidiom dio pff doğrusu aklım çok karşdı napmalymm benn :S ?? onu hala çok sewiorm kendime nası aşık edebilrm :( pff bna yrdmcı olrsanz çk sewnirm ..

 7. Yaqmur says:

  bnde sewqlmden ayrıldmm bnada yardmcı olrmsnuz yha başkasına qiddi sewqlm ama çk sefiorm onu nası aşk edeblrmm bnada bi kç yntm önerrmisnz ?!

 8. buse says:

  bende ayrıldım bes senelik sevdigimden ama bizimkinin civisi cıkmıstı size tek önerim siz arayın yada msj atın o cvb vermesede yanlız bir süre sonra kesin onları bu sefer merakedecek sizi niye yazmıyor diye ya bekleyin gercekten seviyorsa geri dönecektir zaten ama cok uzun süre olduysa umudunuzu kesin o coktan birini bulmus demektir sizde onu artık beklemeyin yeniden asık olmayı deneyin ondan size fayda yok anlayın dunya yanlızca onların etrafında dönmüyor dönmüyorsa zorlamayın gururunuzu onun ayaklarının altına sermeyin unumayın gururunuz askınızdan önce gelsin buda benden size tavsiye aklınıza yatıyorsa yapın yani size ne dogru geliyorsa onu yapın bunu her konu ne olusa olsun yapın dogruluktan sasmayın

 9. melisa says:

  yağmurve damla size yardımcı olmaya çalışıcam

 10. melisa says:

  eğer hala seviyosanız ve elde etmek istiosanız size en çok yakışıcak şekilde qüzel bi kıyafet seçimi yapın kafanıza qöre deilde makyajı iyi bilen birine dogal bi makyaj yaptırın ardından çocuğun gittiği yeri öğrenin cafe vs kendinizden çirkin olan ama sizle yaşıt olan kız arklarınızı yanınıza alıp karşına çıkın tabi mümkünse yanınızdaki arkınız onnla ortk arkınız olsun kıyafetinizde hafif gögüs dekoltesi (çatalınız gözükmesin ama)zaten size bu qüzellikte bakıcaklardır önce sizde ona bakın sonra bakışlarınızı kaçırın çünkü o bakışları isticek ama siz bakmayınca sizi görmek iççin illaki yanınıza gelicek muhabbet kurucak ama dikkat çekicek tavırlar kahkahalar qereksiz hareketler yapmayın saçma bulur istemez ağır başlı sempatik ama mesafeli olur ama olmaz gibi bi tavrınız olsun bi açık kapı varyani:):):)muhabbeti kurduğu anda gözlerinin içine bakarak konuşun gözlerinizin içi gülsün çıkma teklifi ederse kabul etme 2.sinde olur demeniz daha ii zor elde ettiğini kolayca bırakmaz çıktınız öpmek isterse ilk hayır daha sonraları evet ama tutkulu bi öpücük bunun yoluda fransız öpücüğü;)sürekli her istediğindede sizi göremesin yukaradaki yollar fasa fiso ne kadar hayır o kadar eveti çeker;)

  • xxx34x says:

   Ne kadar cahilce ve de aptalca “peşinizden koşturun” demek.Ben her zaman söylerim,bizim Kezbanların sevgiden tek anladıkları,kendi aptalca egolarıdır.Bir çoğu,sizin içten ve dürüstçe duygularınızı anlamayacak,yarış atı gibi peşinizden koşmanızı isteyecektir.Hoşlandığı erkeğin teklifini reddeden,tek kelimeyle,egosuna yenik düşen bir aptaldır.Hiç bir dürüst ve samimi erkek,deli gibi sevse bile,hiç kimsenin peşinden yarış atı gibi,koşupta onun egosunu şişirmez.Sevgi çocuk oyuncağı değildir,ısrarla olmaz ve böylesi senaryolar,sevgiyi yozlaştırmaktan başka hiç bir şeye yaramaz.Çoğunlukla kendisini “zor kız” gibi gösterenler,kendisini elde etmek için,peşlerinden yarış atı misali koşan züppe tipleri tercih edip,değil zor olmayı,ne kadar basit olduğunu göstermiştir.Dürüst ve samimi bir erkek,asla istisnalar dışında,ikinci kez teklif etmez,kabul etmeyipte,kararını değiştiren,gelir kendisi söyler.Nedense,sevgiden anlamayan,kendisini bulunmaz hint kumaşı zanneden,erkeklerin yarış atı gibi peşinden koşup,bir papağan gibi,teklif tekrarı yapmasını isteyen Kezbanlar hep bizde var.Böyle düşünenler,bulunmaz Hint kumaşlarısınız ve karşınızdaki erkek,düzgün birisi ise,ikinci teklifi etmeyecek ve sizleri bulunmazlığınızla baş başa bırakacıktır.

 11. damla says:

  bence erkmekleri etkilemenin yolları bırakın kendinizi doğal olun elbet sizidi seven çıkar eğer birini seviyorda etkilemek istiyosanız onun etrafında oluun tanışın sohbet edin yakın durun uygun bir zamandada ona açılın belkı sever sbevmezsede aman canım başka erkekmi yok dunyada.

 12. EyLüL says:

  kızLr çzümünüz bnde…Size tek önerm vr..Oda DamLa nın ddiği gbi doğaL olun ve yukarıdaki maddeleri uyquLyın…Bnce bu çok etkiLi oLcak…Ben 2 ıLLık swqiLmden ayrıLmştm..Ama bnLrı uyquLadıktn snra tekrar geri dndü… ;)

 13. Cansel says:

  Bakın eyer geri elde etmek istiyorsanız başka biriyle çıkın kıskandırın ve onld başka konularda konusmaya çalışın

 14. sinem says:

  Bu erkekleri anlamak o kadar zor ki hala anlayamıyorumda.Bir kere çok sevdigini belli etmiyceksin,peşinden koşturucaksın hemen her şeyine her lafına tav olmuycaksın.Her şey erkegin elinde bence bir erkek bir kadına ne kadar aşık olursa kadın da seviyorsa o ilşki yürür.Çünkü erkekler bir süre sonra aşırı ilgiden sıkılıyolar her şeyi siz kadınlardan bekliyolar.Heleki sizin onu çok sevdigini biliyosa umursamaz davranıyolar işte En güzeli erkeklere karşı rahat olmak kasmamak umursamaz gibi davranmak o zaman daha çok koşuyolar,Merak ediyolar çıldırıyolar niye aramadı sormadı diye.Her zaman için kaçan kovalnır taktigi Erkekler kovalasınlar.Kadınlar erkekleri kovalayınca biz daha çok yıpranıyorus bizim gibi ince düşünceli degl erkekler,her şeyi sorun etmiyolar hatta her şeyi kadınlar daha çok takıyolar kafaya şöyle yaptın böyle yaptın…Hepsi köprüyü geçene kadar zaten.SaDece ilgini fazla belli etmiyceksn dozunda korumak en iyisi

 15. ben de bir erkekden hoşlanıyorum ama o beni seviyo mu sevmiyo mu bilmiyorum nasıl beni sevip sevmediğini öğrene bilirim bana yardım eder misinizzzzzzzzzz

 16. canan says:

  erkeklere inanmayın arkadaslar hepsi piç hepsinin amacı aynı sex tamam mı akıllı olun adam olun yemeyin yenmeyin hadi tavsiyelerime uyun bakın ben yapmadım çoook mutluyum hiç de merat etmiyorum

 17. şaşkın kız says:

  kızlar sizden yardım istiyorum.sorunum şu;şimdi hoşlandıgım bi çocuk var bizim okuldan üst sınıflardan hiç tanımıyorum ismini dahi bilmiyorum onun hakkında hiç bi fikrim yok yani.hiç tanımadıgım ve konuşmadıgımız içinde onu nası etkiliycemi bilemiyorum.biliyorum biraz imkansız gibi ama lütfennn bana yardımcı olun.şimdiden tşk:(((

 18. ece says:

  ona ismini sor fakat kenndini ağırdan sat doğal ol ama kendini fazla kaptırma sonra acı çekersin bunu dikkate al emin ol mutlu olcaksın erkeklere asla taviz verme peşinden koşmasını sağla diğöeerlrndn farklı grn cnm

 19. zeki kız says:

  yaa bunlarla kafanızı bulantmayın siz doğalsanız kesinlikle elde edersiniz o erkeği

 20. yasemin says:

  sevdiğim bir çocuk var benden 3 yaş büyük imkansız gibi ama ondan çok hoşlanıyorm ara sıra karşılaşıyorz o bana bakıyor ama ben ona bakamıyorm yardm edin

 21. zehra says:

  kızlar benim eşim köpek gibi peşimde ne dersem yapıyor tabiki kendi prensipleri var ama iki tatlı söz güler yüz we dediğiniz gibi dogallık etkiliyor o prensiplerinden vazgeçiyor

 22. ebru says:

  bn de aşk acısı çekiyorum bugün bi erkeğe açıldım ama o bn reddetti bn ona asığım onu kendime cekmek istiyorum bu sitedekiler bn a yardım kolunuzu uzatın yalvarırım adı bilal

 23. ebru says:

  ece banada yardım et lütfen fikirlerin hoşuma giiti doğrusu

 24. yardımcı says:

  arkadaşlar bence her erkeğin istediği farklıdır. istediği dediğim yani biri daha çok kibar hanımefendi sessiz kızlardan hoşlanır diğeri enerjik gürültülü çok konuşanlardan. önemli olan bunu keşfetmek. mesela bunu eski çıktıklarını veya teklif ettiklerini öğrenerek yapabilirsiniz. hoşlandıkları size uymuyorsa vazgeçin derim. çünkü onun yanında hep taklit yapmak zorunda kalacaksınız mutlu olamazsınız. zaten ister istemez özünüze döneceksiniz bu da sorunlara yol açar.

 25. ESRA says:

  arkadaşlar eger birini seviyorsanız ama o sizn farkınızda bile degilse napcaksınız söylim ona gidip onu sevdiginizi söyleyin ama yok derse sakın pes etmeyin artık o sizi fark edecektir emin olun her yanından geçtiginiz de size bkacak bu kere de o sizin peşinizden koşacak valla ben denedim sonuç güzel o beni seviyo ama artık ben onu sevmiyorum bakın deneyin kesin eger seviyorsanız bunu kesin deyin ama bakın sakın onu kaybetmeyi ve onu başkalarına bırakmayı aklınızdan geçirmeyin bi de o sizin peşinizden koşacak ama siz yüz vermeyin bakın köpekoğlu köpek olmuyo mu bbbbbbbby k.i.b. kızlar unutmayın bide çirkin bayan yoktur bakımsız byan vardır erkekler her zaman bakımlı bayanlardan hoşlanırlar

 26. dogal olamayan kiz says:

  hoslandigim bir cocuk var ayni siniftayiz ve ayni sirada oturuyoruz yani sira arkadasiyiz! ama ben onun karsisinda dogal davranamiyorum ki! kendimi cok kasiyorum,bir soru sordugunda bile gozlerinin icine 3 saniyeden fazla bakamiyorum ama elimde degil ki…bir de kolu koluma deydigi anda falan bir anda bir kasilma geliyor bana! heykeltras misali donakaliyorum nefes bile alamiyorum bir keresinde onun oldugu tarafa bakarken beni yakalamisti ve cok mutsuz gorunuyorsun,biraz gulsene, demisti.ben de zoraki bir gulumseme yaptim hayir daha dogal ol gulumse.gulumsemek sana yakisiyor,demisti ve o gunden beri sinifta en cok gulen kisi tahmin edin kim?benim sagimda oturuyor ve ben de ozellikle boynumun sag tarafina parfum bosaltiyorum :D biraz fazlaligim var ama boyum da var 1.70 civarindayim mezuniyet balosuna kadar rejim yapmaya basladim 3-5 kilo kadar verecegim kismetse. zaten tum guzelligimi baloya sakliyorum lens takacagim ve tellerden kurtulmus olacagim bir de zayiflar ve bana yakisan bir elbise giyersem onu etkilemeyi dusunuyorum yani su an onun benim hakkimda boyle bir sey dusundugunu hic sanmiyorum- cunku o populer ama kizlarin pesinden kosacagi,kelimenin tam anlamiyla ona yapisacagi kadar degil- ama o gun hic degilse o gun onu tamamen etkilemek istiyorum.

  kisacasi sorunum su: burada yazilan her seyi yapiyorum yani bakimliyim,kesinlikle bana yakisani giyerim moda takintim yoktur,mumkun oldugunca sunepe gibi davranmamaya calisirim,hemen hemen her derste ona manali manali bakarim,ama rahatlik ve dogallik ben de yok! ne yapmaliyim dogal olamiyorum!

 27. kübra says:

  ben haha yeniyayrıldım oda kıskançlık yüzünden benim kankimle konuşmamıistemedi bendearkadaşımıseçtim sizce iyimi yaptım.

 28. ezgi says:

  ya bende bi çocuktan hoşlanıyorum.aynı mahallede oturuyoruz ve akrabayız.ama çocuk bizim mahalleden sevdiğim arkadaşlarımdan biriyle çıkıyor hemde bu kızı ben ayarladım.nasıl olduysa bu salak kafam yapdı bunu.şimdi kız ayrılmak istiyor ama çocuk ayrılmıyor.kız hem benden güzel hemde daha fit.of ya arkadaşlar bana bir akıl verin!!!!!

 29. gülüm_doğa says:

  yaaaaa ben öğretmenime aşığım yani imkansız aşk benimkisi çok acı çekiyorum lütfen bana yardım edin ne olur delirmek üzereyim yaa

 30. gülüm_doğa says:

  yardım edin lütfen sizce ne yapayım birazdaha beklersem çıldıracam sesimi duyan yokmu çokihtiyacım var o da beni sevsin istiyorum aslında seviyorda aşık anlamında değil onun için dersine katılamıyorum ya ben bunu hak edecek ne yaptım ya lütfen bir fikir verin bana

 31. gülüm_doğa says:

  hata onun için kendime zarar bile veriyorum onu o kadar çok seviyorumki üzüntüden yemek bile yiyemez oldum 60kilodan 40kiloya indim eee artık anlamışsınız inşallah onu ne kadar çok sevdimi

 32. sallaaa says:

  bizim sınıfta ilk dönem uzun uzun bakışıyoduk çocuun sewgilisi warmış ama biz kanka olduk sonrasında çok kırıgan
  ikizler burcu bnle sewgilisinden daha çok mesajlaşıo
  we söyledikleri(sewgilisiyle yaptıkları) çok mantıksız
  bnm saçımla ilgileniyo we bna gülmek sana daha çok yakşıo
  dioo şimdi sewgilisinden ayrıldı bizden bi kız ondan
  hoşlanıo bn onun adına tüm sewdii şeyleri öğrendim
  çok yakınız ama bilmiyorum ne yapıımm

 33. :( :( says:

  arkadaşlar yardım ederseniz çok mutlu olurum.. benm sevglm istda ben ise bursadaym. uzak yüzünden benden soğudu ayrıldık kankamla çıktı ama bana hala yakın davranıyordu bgn ayrıldılar ve kendi istedi kankam yüzünden bende çok tartıştım onunla onu kendme çekmem çok zor ne yapmam gerekyor bana yardım ediin :(( smdiden teşkkürler

 34. sanane says:

  Hele susun azcık olun kıs kısım bu yasta ne sevgilisi bide bana yardım et diyorsunuz hicte utanmıyorsunuz yanii öh falan yanee sizde gidip en serserilerini bulmussunuz. oh ne kadarrr güsel olmys sizz erkekleri hala anlayamadınız mı he erkekler bu dünyanın en iğrenç yaratıkları devir değisti.sizde onlara uydukca onların afedersiniz bi tarafları hopluo adam olun lan kızların arkasından ne dediklerini bilin de boyle konusun…sizin dünyadan bi haberiniz yok sizin gibi gençlere ne diyim daha kendinizi cürütüosunuzzz

  • cns says:

   sanane adlı arkadasım buradakı ınsanlara kızıyorusn ozaman senın bu sıtede ısın ne bacım sole bı zahmet anlayalım oradan oturup burada acı cekkenlerle ugrasma dedıklerın dogru olabılır ama empati yap

 35. nuray says:

  kızım kankanla çıkan erkegi ne yapacan artık boşver sevene uzak yakın farketmez seni gerçekten sevseydi arkaşınla çıkmazdı uzaklar bahamne degil canım erkekler belediye otobüsü gibidir biri gider 5 dk sonra biri gelir erkekler salak aklı hep uçkurunda sen bekle gerçek seveni bul kimse için degmez hayat

 36. zynp says:

  bende birini çok çok begeniyoum hayatımda bir ilk yapıp ona numaramı bıraktım çalıştıgı yerdeki başka bir arkadaşına bunu ona verirmisin dedim oda verdi vehemen ordan uzaklaştım 0 dk sonra aradı neden gittin diye aslında utandıgımdan gittim ama ona işim çıktı dedim 2 aydır konuşuyoruz ama arkadaş gibiyiz beni seviyomu bilmiyorum o 30 ben 24 yaşındayım arakdaşlarım sen onun yanında melek gibisin diyo boşver diyo ama çok hoşlanıyorum hatta seviyorum geçen sarhoş olup aradım onu çok sevdigimi söledim biliyorum ama ona hatırlamıyorum dedim yanlış sölemişimdir dedim ben onu sevdigimi söledim o bir an sustu ve yarın konuluruz canım dedi :( ben sevmiyo galiba yada ben manyaklıkmı yapıyorum çok ilgi göstermiyo ikimizde boga burcuyuz çok benzer yanlarımız var ne olur bana yardım edin lütfennnnnn

 37. Can says:

  Ben bi erkek olarak yazdığınız yazıları okudum kimisi mantıklı ama benim düşüncem , erkekden erkeğe değişir tabiki ama doğal olun ,giyim uyumuna çok dikkat ederim ben mesela kızlarla çok rahat konuşurum ama hoşlandığım bi kız olunca kitlenirim :)
  Neyse konu dışına çıkmıyim kısaca yersiz ve arsız bişekilde davranmayın tabikide temiz olun dikkat çekmek istiyosanız giyiminizdeki uyuma dikkat edin ve ilgi çekici renklerde giyinin cırtlak olmasın :D sakın ve ağırbaşlı olun
  vee benim sözüm çok severim bu sözü
  “Başaramama korkusu hiçbir zaman denememene engel olmamalı “

 38. cadı özlem says:

  ya kızlar sizden yardım istiyorum sorunum şu ben bi erkek görüyorum onu elde etmek için heşeyi yapıyorum ama onunla en fazla bi hafta geçiriyorum daha snra sıkılıp başkasını istiyorum artık baglanmak istiyorum ne yapmalıyım

 39. buket says:

  bence erkekler salak saf kızlardan hoşlanır erkekler bi kızla istediği şeyi alana kadar çıkar erkeklere güven olmaz asla aşık olma bence ]]]]

 40. buket says:

  aşk yalan aşk dai bişey yok

  [[[

 41. buket says:

  bi erkeğe istediği şeyi sakın ama sakın vermeyin…………?

 42. almina says:

  Onu çok sewiyorum yada sewdigimi sanıorum 3 aydır çıkıyoz aşık gibi duruyo ama ben emin olamıyorum benden başkasını görmesin istiyom çok az ilgilenio benle………….

 43. Işıl says:

  Erkeği etkilemenin en iyi formülü gözler ufak bi gülümseme. saçların güzel olsun bakımlı ol hş giyin ciddi ilişkide istiosan paso milletle cıkma we sonucundada istediğini paşa paşa alırsın olay basit

 44. neslihan says:

  ya ben bi sewgilimden ayrıldım ama bi cocuga kafayı taktım onu elde etmek isdiorm ama nasıl olur bilmiorm yardımcı olrsanız sewnirim .. ondan cok oşlanıorm .

 45. umutsuz says:

  arkadaşlar 2 yıl önce bi çıcuk vrdı ve sürekli bana bakıyordu sürekli. Kendisi sağlıkçıdır. Bende işim düşünce hastahaneye falan gittiğimde de karşılaşırdık fakat hiç konuşmadık ama bana bakmayı sürdürdü öyle böyle değil yani harbi bakıyordu veya yolda grdüüğnde falan sonra bi arkadaşı beni sevdiğini ve okulda fotomu çektiğini falan döyledi. Bende bekliyodum zaten bana ilgi duyduğunu.arkadşı bana bunları anlatınca bende hoşlanmaya bşladm. faka 9 ay kadar önce sevgilisi olduğunu öğrendim 2 yıldan beri çıkıyomuş yani onu tanıdığım zaman la denk.ama ben ondan vazgeçemiyorum onu ilgisini tekrardan üzerime toplamak istiyorum ne yapcm yaa lütfn yardımcı oln erkek kız farketmez yeterki yrdm edin

 46. aşk says:

  slm ark…bende şimdi sizden yardım isteyecem eger bana yardımcı olursanız sevınırım…(4ay önce bırıyle karşılaştım ve onu okadar çok sevıyorum kı anlatamm..tabı bız bununla bır sure bakıştık daha snr tanıştık we knuşmaya başladık daha snr buluştuk ve bu kışı bnm sevdıgım vr ve bana unı bglama dedı tm dedım ama bn aşık oldum..ve bız bunnla gruştuk göruşuyoruzda buluşuyoruzda tbı artık bunun bana karşı ılgısı kalmadı hala eskı sevgılısını unutamadıgını söyluyor ama bn kendıme aşık etmk ıstıyorum bana artık msj da atmıyor bn ona msj attıgım halde..ama her gördugunde de bakıyor gözumun ıçına ama bn bnm le ilgilenmesını ve bana msj atmasını ıstıyorum bnu nasıl saglarım..:( yrdımlarını bklıyorum..bıde sunu söylemeı unuttum bnı bır erkkle knuşurkn grsun hemn tvrda yapıo)

 47. aşk says:

  yorumlarını bklıyorum:(

 48. boşverenzade says:

  ben zaten güzelim onun için herkes peşimde ama birisi var o peşimde değil ve ben onu seviyorum

 49. elif says:

  bnce cok dğru seyler……..sper artık etklymcğm erkk yok

 50. dicle saray says:

  slm ben dicle 14 yaşındayım 8.sınıfa gidiyorum.okulumuzdaki 6. sınıfa giden birini seviyorum. okulun en yakışıklısı,yeteneklisive popüleri ama beni tanımıyor bile,son senem boş verim mi?
  yoksa söyliyim mi?lütfen yardımcı olun arkadaşlar.LÜTFEN OKUYUN…

 51. teşekkürler. .böyle yazılar bulmak hoş. takipteyim

 52. teşekkürler çok işime yaradı.böyle yazılar bulmak hoş. takipteyim

 53. ecrin says:

  aslında hiç aşık olmayacaksın sanki bir erkeğe aşık oldumda ne oldu beni sevmediğini syledi sizce bu konuda bana katılan varmı :(

 54. Pingback: kocamı nasıl etkilerim? eve bağlarım? kendime bağlarım? | GÜZEL KADINLAR | Güzellik; İyiliktir...

 55. kaan says:

  Ben bir kıza onu kaybetme tehlikesiyle karşılaştığım anda bağlanırım. Mesela işyerinde bir kızdan hoşlanıyordum ama bir ilişkiye başlamak da istemiyordum. Ama sonra işten çıkma gibi bir durumu oldu ve ben ona o gün aşık oldum nedense. Ve ona açılmadığıma pişman oldum. Sonra işten çıkma işi iptal oldu, işe devam etti. Biz de bakışma ve sıcak muhabbet faslını ilerlettik. Zaman sonra ben ona sevdiğimi söyledim, o da bana hayır dedi. Bir de siz erkekler hepiniz aynısınız dedi. Kötü birşey yapmışım gibi trip atıp işten çıktı. Ben de sevmeme rağmen peşini bıraktım. Şimdi ısrar etsem hayırdan da anlamıyon diyecek. Israr etmiyorum. Belki içinden beni gerçekten sevmiyormuş demek ki yoksa peşmden gelirdi diyordur ama napayım benim de bir onurum var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>